TÜRKİYE BAROLAR BİRLİĞİ 6. FARKINDALIK ARTTIRMA ETKİNLİĞİ
Tarih: 24.05.2022| Okunma Sayısı: 2912

Türkiye Barolar Birliği'nin ana faydalanıcısı olduğu, Avrupa Birliği ve Avrupa Konseyi ortak projesi olan "Baroların ve Avukatların Avrupa İnsan Hakları Standartları Konusunda kapasitelerinin Arttırılması Projesi" kapsamında 23 Mayıs 2022 tarihinde, projenin bir hafta sürecek 6. Farkındalık Artırma Etkinliğine Baro Başkanımız Av. Pınar Gürsel Yıldıran  katıldılar. 

Açılış konuşmalarını Türkiye Barolar Birliği Başkanı Av. Erinç Sağkan ve Avrupa Konseyi Ankara Program Ofisi Başkanı Cristian Urse'ün yaptığı;Gürcistan Kamu Başdenetçisi Tamar Gvaramadze ve Kamu Denetçileri, TBB Başkan Yardımcısı Av. Sibel Suiçmez, Yönetim Kurulu Üyesi Av. Ali Bayram ile diğer Baro Başkanlarının katılım sağladığı etkinlikte,  "İnsan Hakları Koruma Mekanizması Olarak Ombudsmanlık" başlıklı konferansın gerçekleşmesinin ardından projeye dahil olan  "İHM Net" Programı ve "İnsan Hakları Online Kütüphanesi"nin de açılışları yapıldı. 
 İnsan Hakları E- Kütüphane'sinin  meslektaşlarımıza ve vatandaşlarımıza faydalı olmasını diliyor, projeye emeği geçenlere teşekkürlerimizi sunuyoruz.

E-Kütüphane  Linki: https://e-kutuphane.ihem.barobirlik.org.tr/

11.12.2023
AV. PINAR GÜRSEL YILDIRAN
BARO BAŞKANI

BARO LEVHASI


© Web sitesi hizmeti Türkiye Barolar Birliği tarafından verilmektedir.